Tellimine & Garantii

Viimati muudetud 13.06.2019

1. Tellimine

Peale Kauba väljavalimist lisa toode/tooted ostukorvi. Ostukorvi sisu on hähtav, kui vajutada kodulehe päises olevale „Ostukorvi“ nupule ning liikuda edasi ostukorvi lehele. Ostukorvis on kõik sinna lisatud tooted nimekirjana. Iga toote kohta on kuvatud hulk (tk) ja hind. Samuti kogu ostukorvi maksumus. Tellimuse vormistamise alustamiseks vajuta „vormista ost“, mis viib edasi kassa lehele. Täida paki kohale toimetamiseks vajalikud andmed.

Kui soovid paki saata kellelegi teisele – näiteks kingituseks, aktiveeri kohaletoimetamine teisele aadressile ning sisesta paki vastuvõtja andmed.

Tellimuse kinnitamisel näed tellimuslehte, mille eest saab koheselt tasuda pangalingi kaudu või -ülekandega. Koopia kinnitatud tellimusest saadetakse e-posti aadressile, juhuks kui soovid tasuda tellimuse eest hiljem. Tooted saadame sulle peale arve tasumist.Edastatud e-posti aadress annab õiguse Trollo Group OÜ (edaspidi ärinimega : Trollo.ee) keskkonnal edastada aeg-ajalt uudiskirju heatahtliku turunduse ja teavitamise eesmärgil. Uudiskirjadest on võimalik keelduda.

Soovime meeldivaid ostukogemusi meie veebipoes!

2. Toote hind

Kõik hinnad Trollo.ee  veebipoes sisaldavad käibemaksu 20%. Hinnad on kuvatud eurodes (EUR, €).
Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 kalendripäeva tellimuse vormistamisest alates).
Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja Trollo.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

3. Transport

Ostudele lisandub transpordi hind vastavalt Kliendi valitud tarneviisile:

 • Omniva Pakiautomaat
 • Kaup kulleriga ukseni
 • Saate tulla järele ka meie esindusse (Mesila 3, Tallinn)

Kaubad lähetatakse tellija poolt sisestatud saatmisaadressile.

4. Kauba üleandmise ja saatmise kord

Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset tellimuse tasumist) komplekteerib Trollo.ee tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.

Tööpäevadel enne 15.00 esitatud ja makstud tellimused saate reeglina kätte juba 5 tööpäeva jooksul. Saartel võib kohaletoimetamine aega võtta kuni 7 päeva. Maksimaalne tarneaeg on üldjuhul kuni 28 päeva. Juhul kui mingil põhjusel saadetis viibib, lepib Trollo.ee klienditugi Kliendiga kokku sobiva tarneaja.

Eelnevalt näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse tasumise hetkest.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.

Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele, kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi, saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.

Trollo.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida Trollo.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

5. Privaatsustingimused

Kõiki Trollo.ee e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse austusega ja kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Trollo.ee rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

6. Tagastamisõigus ja garantii

Trollo.ee veebipoest ostetud kaubale kehtib teile alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastamisõigus. Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule. Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega.

 • Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.
 • Kauba tagastamiseks saata vastav soov e-posti aadressil info@Trollo.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.
 • Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja sel puhul esialgset transporditasu ei hüvitata (välja arvatud juhul kui tagastatud kaup ei vasta tellitule).
 • Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode/tooted tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.
 • Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse teile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

Garantiijuhtumi puhul saata selle kohane email info@Trollo.ee.
Kuna Trollo.ee ei ole kaupade tootja vaid nende vahendaja siis sellest tulenevalt vahendame ka müüdavale kaubale tootja poolset garantiid.

Müügi garantii ei kehti juhul kui:

 • Kauba seeria number ei ole tuvastatav.
 • Kauba viga on tingitud väärkasutusest.
 • Kauba viga on tekkinud loomulikust kulumisest.
 • Kauba viga on tekkinud ebaharilikust väliskeskkonna mõjust (külmumine, ülemäärane niiskus jne.)
 • Kauba viga on tingitud õnnetusjuhtumist (nt. kukkumine)
 • Kauba viga on tekkinud kasutusjuhendis vm kaubaga kaasas olevas dokumendis toodud juhiste jälgimata jätmises.
 • Kauba hooldusraamatus, kasutusjuhendis vm kaubaga kaasas olevas dokumendis on ette nähtud kauba perioodiline hooldus ning Ostja ei ole pöördunud tähtaegselt selle teostamiseks müügigarantii andja esindusse.

Garantii annab õiguse kliendil nõuda toote tasuta parandamist või asendamist purunemise korral kuni garantii aja lõpuni.
Eraisikul on õigus vastavalt Eesti Vabariigi seadustele esitada müüjale pretensioon 2 aasta jooksul ning osadel toodetel võib olla see ka pikem kui 2 aastat, kui seda pakub seademe tootja ning see on üldjuhul märgitud ka eraldi toote juurde.
Juriidilisel isikul kehtib 1 aastane piiratud garantii, kui toote lehel ei ole märgitud teisti.