Tellimine

Peale Kauba väljavalimist lisa toode/tooted ostukorvi. Ostukorvi sisu on hähtav, kui vajutada kodulehe päises olevale „Ostukorvi“ nupule ning liikuda edasi ostukorvi lehele. Ostukorvis on kõik sinna lisatud tooted nimekirjana. Iga toote kohta on kuvatud hulk (tk) ja hind. Samuti kogu ostukorvi maksumus. Tellimuse vormistamise alustamiseks vajuta „vormista ost“, mis viib edasi kassa lehele. Täida paki kohale toimetamiseks vajalikud andmed.

Kui soovid paki saata kellelegi teisele – näiteks kingituseks, aktiveeri kohaletoimetamine teisele aadressile ning sisesta paki vastuvõtja andmed.

Tellimuse kinnitamisel näed tellimuslehte, mille eest saab koheselt tasuda pangalingi kaudu või -ülekandega. Koopia kinnitatud tellimusest saadetakse e-posti aadressile, juhuks kui soovid tasuda tellimuse eest hiljem. Tooted saadame sulle peale arve tasumist.Edastatud e-posti aadress annab õiguse Trollo Group OÜ (edaspidi ärinimega : Trollo.ee) keskkonnal edastada aeg-ajalt uudiskirju heatahtliku turunduse ja teavitamise eesmärgil. Uudiskirjadest on võimalik keelduda.

Soovime meeldivaid ostukogemusi meie veebipoes!