AvalehtE-poodAkutööriistadAkulaadija Robota DOUBLE DC-DXH18V 2x18V
Akulaadija Robota DOUBLE DC-DXH18V 2x18V
Kuumakse alates 7,46 / 6 kuud
43,90
KM-ta: 35,40
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Laos: 5 tk
Väga head järelmaksu tingimused:
Taotlus kätte 2 minutiga!
Osta kohe, maksa 3 kuu pärast
Maksa 0% intressiga
Tootekood: 2141015 Kategooria: Sildid: ,
Kirjeldus
Robota DC-DXH18V pakub 2,3-amprist laadimisvoolu mõlemasse laadimispesasse.
Seade töötab tavalise 230V pingega ja on ühilduv kõigi Robota 18V akudega.
Laadija on loodud taluma rasket kasutust ja kulumist.
TÄHELEPANU! Robota laadijaga saab laadida AINULT Robotale kuuluvaid akusid.
Tehnilised andmed:
Sisendpinge:
230V
Laadimispinge: 18V
Laadimisvool: max 2 × 2,4A
Lisainfo
Kaal0,76 kg
Nimetus