AvalehtE-poodElektrilised käsitööriistadNurklihvijadNurklihvijah Bosch GWS-24-230 JZ CYCLON
Tasuta tarne
Nurklihvijah Bosch GWS-24-230 JZ CYCLON
Kuumakse alates 10,55 / 36 kuud
268,60
KM-ta: 216,61
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
Laos: 10 tk
Väga head järelmaksu tingimused:
Taotlus kätte 2 minutiga!
Osta kohe, maksa 3 kuu pärast
Maksa 0% intressiga
Tootekood: 06018C3300 Kategooriad: , Silt:
Kirjeldus
Võimas 2400 W mootor jõuliseks lõikamiseks ja lihvimiseks
Uudne CYCLON TECH tolmukaitsesüsteem märksa pikema kasutusea tagamiseks
Vähem vibratsiooni ja rohkem mugavust tänu vibratsioonivastasele lisakäepidemele
Nimivõimsus 2 400 W
Tühikäigupöörded* 6.500 min-1
Lihvimisspindli keere M14
Ketta Ø 230 mm
Kummist lihvtald, Ø 180 mm
Kaussketta Ø 140 mm
Kaal* 5,8 kg
Pakendi mõõtmed (laius × pikkus × kõrgus) 195 x 605 x 135 mm
Pinge, elektriline 230 V