00

Cart

AvalehtE-poodMäärdeained ja keemiaMuud määrdeainedKompressoriõli Compressor Oil S46 20L, Valvoline

E-pood

Tasuta tarne

Kompressoriõli Compressor Oil S46 20L, Valvoline

Kuumakse al. 12,13 / 36 kuud

295,97

KM-ta: 242.6 €

Tootekood: 891076_VAL
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Laoseis: 5 tk

Tootekood: 891076_VAL Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Valvoline Compressor Oil S46 on täissünteetiline viimasel lisanditehnloogial baseeruv kompressoriõli tagamaks äärmuslikult hea külmataluvuse. Kõrge viskoosusindeks, esmaklassiline oksüdatsiooni ja termiline stabiilsus isegi äärmuslikult kõrgetes töötemperatuuri tingimustes.
Kasutamiseks eeskätt kruvikompressorites. See õli võimaldab sujuva seadme töö isegi väga kõrgete suruõhu temperatuuride korral ning tagab sadestiste kontrolli seadme komponentidele. Sobib ka vaakumpumpades kasutamiseks
Esmaklassilised madala temperatuuri voolavusomadused, mis on kombineeritud kõrge viskoossusindeksiga tagab Valvoline Compressor S seeria õli laia kasutustemperatuuri vahemiku ja teeb talvise külmkäivituse kergemaks.
Esmaklassilised kaitseomadused:
Valvoline Compressor S seeria õli kulumisvastased ja vahutamisevastased lisandid aitavad vähendada kuumust, oksüdeerumist ja kulumist. See aitab pikendada kompressori eluiga ja tagab madalamad hooldekulud.
Rasked töötingimused:
Valvoline Compressor S seeria õli vähendab süsiniksadestiste teket ja seeläbi vähendab tulekahju- ja plahvatuse riski suruõhusüsteemides.
Pika eluaeaga õli:
Valvoline Compressor S seeria õlide valmistamisel on kasutatud süntees baasõlisid milledel on suurepärane oksüdatsiooni vastupanu võime, mis tagab ekstra pika hooldevahemiku ja parandab kompressori efektiivsust.
Määrdevõime:
Valvoline Compressor S seeria õlid on formuleeritud selliselt, et tagada esmaklassiliste kulumisvastaste-, korrosioonivastaste-, heade demulgeerivate ja oksüdatsioonivastaste omadustega tugev määrdekile.

Kvaliteeditasemed:
ISO VG 46
DIN 51506 VDL

Värvus: sinine

Lisainfo

Nimetus

Kompressoriõli Compressor Oil S46 20L, Valvoline

SKU

891076&VAL

Bränd