00

Cart

AvalehtE-poodTarvikudLihvimistarvikudLihvketas Cubitron 3 125×7/22,23mm, 3M

E-pood

Lihvketas Cubitron 3 125×7/22,23mm, 3M

9,88

KM-ta: 8.1 €

Tootekood: 98647_3M
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Laoseis: 50 tk

Tootekood: 98647_3M Kategooriad: , , Sildid: ,

Kirjeldus

3M™ Cubitron™ 3 surukeskusega lihvketas on erakordselt kiiresti lõikav ja kauakestev jäiga sidemega ratas raskete keevisõmbluste eemaldamiseks ja muudeks rasketeks lihvimistöödeks. Kasutades surutud keskpunkti, mis võimaldab lihvida mis tahes nurga all, töötab see ratas hästi peaaegu kõikide materjalidega, olles spetsiaalselt valmistatud roostevaba terase, pehme terase ja kosmosesulamite jaoks. Lisaks on 3M™ Cubitron™ 3 surutud keskpunktiga lihvketas toiteallikaks 3M ümberehitatud täppiskujuline tera, mis kasutab patenteeritud läbimurdeid molekulaarse sidumise tehnoloogias, mis on loodud teravate nurkstruktuuridega, mis katkevad pidevalt teravate punktide moodustamiseks. Need puhtad teravad otsad aitavad luua abrasiivi, mis viilutab kiiremini, töötab jahedamalt ja kestab palju kauem kui tavalised abrasiivid. 3M™ Cubitron™ Performance Abrasives on loodud professionaalidele, kes vajavad oma seadmetelt enamat – nii et kogege järgmise põlvkonna abrasiivide jõudlust, valides 3M™ Cubitron™ 3 surukeskusega lihvketta.

Mõeldud raskeks keevisõmbluse eemaldamiseks ja muudeks rasketeks lihvimisrakendusteks peaaegu kõikidel materjalidel, olles spetsiaalselt loodud kasutamiseks roostevaba terase, pehme terase ja kosmosesulamite jaoks.
Võrreldes 3M™ Cubitron™ II abrasiividega tagab kuni 14% suurema lõikekiiruse, mis aitab vähendada töö tegemiseks kuluvat aega ja survet.
Eemaldab kuni 2 korda rohkem materjali võrreldes 3M™ Cubitron™ II Performance Abrasivesiga.
Loodud kestma kauem kui juhtivad konkurendid.
Kasutab ümbertöötatud täppiskujulist tera koos molekulaarse sidumistehnoloogiaga, mis on loodud teravate nurgeliste struktuuridega, mis katkevad pidevalt, moodustades teravaid punkte, et kuluda ühtlaselt, jahtuda ja optimeerida mineraalide lagunemist.

Lisainfo

Nimetus

Lihvketas Cubitron 3 125×7/22,23mm, 3M

SKU

98647&3M

Bränd